![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=240x1024:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i5795bf423cd0a9fb/version/1565173752/image.jpg)
Την υποστήριξή του στη 5η φιλανθρωπική εκδήλωση συλλόγων και φορέων Μονάχου στις 8 Δεκεμβρίου αποφάσισε χθες σε συνεδρίασή του το Bezirksausschuss (συνοικιακό συμβούλιο) Westend/Schwanthalerhöhe .
Υπενθυμίζεται ότι χώρος που πραγματοποείται η εκδήλωση (Freizeitheim Westend) ανήκει στη συγκεκριμένη περιοχή και οι περισσότεροι σύλλογοι που οργανώνουν την εκδήωση έχουν έδρα τη συγκεκριμένη συνοικία
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/ic56d0bd9f12515f2/version/1565173696/image.jpg)