![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=480x10000:format=jpg/path/s92feb225b6c3dfb3/image/i09950b132ec11c77/version/1647255044/image.jpg)
ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΝΑΧΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMOUS „Be cool stay at school“ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ ΑΠΟ 12/03/2022 ΕΩΣ ΚΑΙ 19/03/2022.
Η προγραμματισμένη επίσκεψη στο Πόρτο Ξεκινά από το Σάββατο 12 Μαρτίου έως 19 Μαρτίου 2022 προκειμένου η ομάδα να συμμετάσχει στο πρόγραμμα δράσης στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+Σχολική Εκπαίδευση Δράση ΚΑ229 και με τίτλο „Be cool stayat school“
Η ομάδα πλαισιώνεται από τη συντονίστρια του προγράμματος κα Λέγγα Μαρία ,την υποδιευθύντρια κα Γραφιαδέλλη Μαρία και τον κο Ελευθεριάδη Σταύρο. Οι μαθητές που συμμετέχουν είναι: Γκάβαλος Διονύσιος, Καββαδία Νικολέττα, Κεφάλας Άρης ,Λεονταρίδου Ανθία, Ντάβαρη Λουκία ,Πήχα Παναγιώτα ,Πισπίτσου Δήμητρα, Σαρακατσάνη Δήμητρα.